Hazır Ofisler

Hazır Ofisler SSS

1. Uready Office tam olarak nedir?

Uready Office, tam donanımlı, uzman personel desteğiyle, tam ihtiyacınıza göre ve bütçenize en uygun seçeneklerle, işinizi merkezi iş alanlarına taşıyabileceğiniz yenilikçi bir ofis çözümüdür.

2. Uready Office nasıl ziyaret edebilirim?

Uready Hazır Ofis Çözümlerimizi görmek için "İletişim" sayfamızdan size uygun zamanı bildirirseniz ofisimizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız.

Uready Office'ın neler sunduğunu, en iyi yerinde görebilirsiniz.

3. Uready Office'de kaç kişilik ekipler çalışabilir?

Uready Office'de 6 kişiye kadar ekipler çalışabilir.

4. Yeni ofisimde çalışmaya ne zaman başlayabilirim?

Sözleşme imzaladığınız andan itibaren taşınabilirsiniz. Ofisinizi sizin istediğiniz şekilde ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmek en fazla birkaç saatimizi alır.

5. Sözleşmelerinizin süresi nedir?

1 aydan başlayarak istediğiniz kadar süreyle sözleşme yapabilirsiniz.

Sanal Ofisler SSS

1. Sanal Ofis çözümleri nedir?

Uready Office sanal ofisleri fiziksel ofis alanı dışındaki her şeydir. Profesyonel bir ekip, ofis ve toplantı olanakları, teknik altyapı ve kurumsallık...

Tüm bunları en az maliyetle elde edebilirsiniz. Prestijli bir iş adresi, telefon cevaplama hizmeti veya tam paketlerle toplantı odası ve ofis kullanımı alabilirsiniz. Uready Office sanal ofis paketleri tam sizin ihtiyacınıza göre şekillenir.

2. Evden çalışıyorum. Sanal Ofislerinizi kullanabilir miyim?

Evinizde çalışmanın rahatlığı ve düşük maliyetiyle prestijli bir iş adresini birleştirmek istiyorsanız sanal ofis paketlerimiz sizin için ideal çözümdür.

Telefonlarınız şirketinizin adıyla açılır, gelen aramalar sizin istediğiniz telefona yönlendirilir, mesajlarınız e-postanıza gönderilir. Dilediğinizde iş merkezlerimizde müşterilerinizle toplantı da düzenleyebilirsiniz.

3. Sanal Ofisim ne kadar sürede hazır olur ?

Yalnızca 1 saatte.

4. Çağrı aktarma nasıl yapılıyor?

Uready Office operatörü, sanal ofisinizin telefonunu şirketinizin adıyla açar ve talimatınıza uygun olarak dünyanın neresinde olursanız olun, gelen aramayı istediğiniz numaraya bağlar.

5. Sanal Ofislerinizde postalar nasıl yönlendiriliyor?

Sanal Ofis posta yönlendirme servisimiz, size gelen tüm postaları toplayarak belirlediğiniz adrese gönderir veya sizin gelip alabilmeniz için biriktirir.

6. Sanal Ofis sözleşmelerinizin süresi nedir?

3 aydan başlayarak istediğiniz kadar süreyle sözleşme yapabilirsiniz.

Toplantı Olanakları SSS

1.Neden Uready Office toplantı odalarını kullanayım?

Eğer müşterilerinize profesyonelliğinizi yansıtmak istiyorsanız, prestijli toplantı odalarımızda, tam bir iş ortamında, mükemmel çalışan teknik ekipmanlarımızla son derece verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz, hem teknik yönden ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem de misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayarak toplantınızın başarısını artıracaktır.

2. Toplantı odasına destek alabilir miyim?

Personelimiz üst düzey toplantı deneyimiyle toplantınız için en iyi desteği sağlayacaktır. Hem teknik yönden hem de toplantının yönetimi için bilgi ve deneyimimizle yardıma her zaman hazırız.

3. Toplantı odalarını kullanırken yemek hizmeti alabilir miyim?

Toplantılarınız için size catering hizmeti de sunabiliriz. En kaliteli tedarikçilerden, eğitimli personelimizin sunumuyla atıştırmalıklar ve pastane ürünlerini seçebilirsiniz.

Genel Hizmetler SSS

1. Uready Office'in sunduğu diğer hizmetler nedir?

İş hayatında gereksinim duyacağınız her türlü hizmeti sunabiliriz. Bu hizmetler için "Profesyonel servisler" sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2. Müşteri Hizmetleri Temsilcisi (MHT) ekibiniz neler yapar?

Yüksek standartta ekipman ve yazılım eğitimine sahip Uready Office MHT ekibi, e-postalarınızı alır, yönlendirir, telefonlarınızı cevaplar ve yönlendirir, postalarınızı size ulaştırır, noter ve benzeri yasal işlerinizi takip eder, otel, uçak, restoran rezervasyonlarınızı yapar, müşterilerinizle ilgilenir.

 

Uready Office Hazır Ofiste
Uygun Fiyatlı Kalite ile Tanışın

 
Daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Sorunuz mu var?
Bizi Arayın
Ofislerimizi ziyaret etmek ister misiniz?