Toplantı Odası

Uready Office'ın farklı ihtiyaçlara yönelik toplantı salonları profesyonel bir ortamda, profesyonel bir ekibin desteğiyle verimli bir toplantı gerçekleştirmenizi sağlar.

Uready Office Toplantı Odaları profesyonel bir ortamda, uzman bir ekip desteğiyle verimli bir toplantı gerçekleştirmenizi sağlar. Bize yalnızca Uready Office Toplantı Odaları'nı kullanmak istediğiniz zamanı, süreyi ve toplantıya katılacak kişi sayısını bize bildirmeniz yeterli olacaktır.

Farklı boyutlarda ki toplantı, görüşme ve yönetim kurulu odalarından herhangi birini o andaki ihtiyacınıza göre seçtiğinizde herhangi birine o anki ihtiyacınıza göre seçtiğinde, deneyimli Uready Office ekibinin de katkılarıyla toplantılarınızın daha verimli geçeceğine hiç kuşkunuz olmasın. Toplantı sırasında ihtiyacınız olan her türlü BT ve iletişim altyapısının da kesintisiz olarak çalışacağına emin olabilirsiniz.

Toplantı odalarımızda bulunan ekipman ve hizmetler:

  • İnternet
  • Flipchart, yazı tahtası ve kalemleri
  • Su, çay ve kahve
  • Not defterleri ve kalemler
  • Harici hoparlör fonksiyonu olan telefon
  • Telekonferans ve video konferans olanakları

Toplantı odası

 

Uready Kiralık Toplantı Odaları
Uygun Fiyatlı Kalite ile Tanışın

 


Diğer Hizmet Alanlarımız
Hazır Ofis
Mobilyalı, tam donanımlı, tüm bilişim ve teknik altyapısı ve prestijli konumuyla hazır ofislerimiz ile hem bütçeniz rahatlasın hem de ofis dertleriyle uğraşmaktansa işinize odaklanmanın huzurunu yaşayın.
Sanal Ofis
Tam gün kullanacağınız fiziksel bir ofise ihtiyacınız olmayabilir. Ofis maliyetine katlanmadan da prestijli bir adrese ve profesyonel asistanlık hizmetine sahip olabilirsiniz.
Paylaşımlı Ofis
Büyük bir ofisin maliyetinden kaçınmak mı istiyorsunuz? Mesai saatleri dışında kendi projeniz üzerinde mi çalışıyorsunuz? Paylaşımlı ofis konseptiyle bütçenize uygun çözümlerimizi inceleyin.


Daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Sorunuz mu var?
Bizi Arayın
Ofislerimizi ziyaret etmek ister misiniz?